Oprogramowanie do księgowości dla stowarzyszenia.

 

Organizacji pozarządowe bardzo szybko się rozwijają w Polsce. Dziś fundacji i stowarzyszenia realizują wiele projektów i sięgają po spore kwoty finansowe z ministerstw oraz innych źródeł finansowania. Oprogramowanie do księgowości, które proponuje firma lefthand.pl jest przeznaczone specjalnie dla organizacji pozarządowych.

 

Specyfika sytuacji finansowych organizacji pozarządowych sprawia, że zwykłe oprogramowanie do księgowości w tej sytuacji się nie sprawdzi. Specjalne programy księgowe dla NGO pomagają łatwo rozliczyć projekty, dają możliwość importu plików oraz przygotowania e-deklaracji.

 

Każde oprogramowanie do księgowości jest pomyślano w taki sposob, że pracować z nim może osoba bez wiedzy specjalistycznej, nie musi być to księgowy. W organizacjach pozarządowych rzadko można spotkać zawodowego księgowego ze względu na koszty, zazwyczaj ludzi w organizacjach trzeciego sektora pracują na zasadach wolontariatu czy w ramach projektów. Dzięki oprogramowaniu do księgowości praktycznie każda osoba potrafi rozliczyć wniosek lub przygotować raport. Oprogramowanie do prowadzenia księgowości dla organizacji pozarządowych kosztuje znacznie mniej, niż zwykłe oprogramowanie i w pakiecie ma darmowe szkolenia dla użytkowników oraz wsparcie techniczne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *