Jak wybrać kancelarię notarialną.

 

Jeśli interesuje cię dobra i sprawdzona kancelaria notarialna, Kraków będzie idealnym dla ciebie miejscem. W tak dużym mieście bez problemu znajdziesz wiele godnych zaufania kancelarii, w którym dokonasz niezbędnych ci czynności. http://www.kulakowscy.pl czy inni specjaliści na pewno przyjdą ci z pomocą.

 

Każda kancelaria notarialna w Krakowie może mieć różnorodne ceny wykonywanych przez nią czynności, które poprawnie nazywa się taksami notarialnymi. Maksymalna wysokość tychże taks określana jest bowiem przez ustawę. Ich dokładna wysokość zależy wyłącznie od woli notariusza, jakiego zatrudnia dana kancelaria adwokacka. Kraków lub inne duże miasta pokazują, że różnice pomiędzy poszczególnymi kancelariami mogą być całkiem duże. Jeśli zatem zależy nam na jak najniższej cenie, powinniśmy najpierw zorientować się, jakie warunki proponuje wybrany notariusz.

 

Wiele czynności prawnych wykonywanych w kancelariach notarialnych z Krakowa ma ściśle określoną cenę, jak np. sporządzenie testamentu. W niektórych przypadkach zależy ta kwota od wartości majątku, którego dotyczy sporządzany akt notarialny, np. sprzedawanego domu.

 

Kancelaria notarialna – Kraków – przykładowe czynności Orientacyjna cena
Sporządzenie testamentu 50 zł
Odwołanie testamentu 30 zł
Sporządzenie umowy majątku małżeńskiego 400 zł
Udzielenie pełnomocnictwa na jedną czynność 30 zł
Protokół walnego zgromadzenia akcjonariuszy 1100 zł
Protokół zgromadzenia wspólnoty mieszkaniowej 300 zł
Oświadczenie o przyjęciu spadku 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *