Czy żałuję? Wózek spacerowy marki Baby Design

Sklep, w którym zakupiłam go ponad trzy miesiące temu to www.sklep-tosia.eu/baby-design-husky_p2716_k96_m22 . Powód zakupów był prosty – Janek wyrósł z gondoli, a ponadto w trakcie spacerów był tak zafascynowany otaczającym go światem, że nawet nie zauważył, iż…siedzi. Cieszyłam się, że robi tak szybkie postępy w rozwoju motorycznym, chociaż nie skończył jeszcze nawet szczęściu miesięcy.


Długo zastanawiałam się nad wyborem wózka spacerowego. Przeglądałam oferty, porównywałam ceny… W końcu natrafiłam na markę Baby Design, z której produktów nigdy wcześniej nie korzystałam. Zadzwoniłam więc do koleżanki, która na co dzień używa krzesełka do karmienia tej firmy i zapytałam, jak ją ocenia. W jednej chwili rozwiała wszystkie dręczące mnie wątpliwości. „Baby Design to świetny wybór! Ich produkty są bardzo funkcjonalne, a przede wszystkim bezpieczne!” – zapewniała mnie. Uwierzyłam jej na słowo i zaryzykowałam. Już w kilkanaście godzin po złożeniu zamówienia mogłam cieszyć się z naszego nowiutkiego Baby Design’a.


Dziś mogę powiedzieć, że nie żałuję tego wyboru. Kupiony przeze mnie wózek spacerowy okazał się świetny – podoba się zarówno mi, jak i mojemu maleństwu. To jego uśmiech jest dla najcenniejszy i stanowi słodką nagrodę za wszystkie trudności wiążące się z macierzyństwem. Baby Design to natomiast marka, z której produktów na pewno korzystała będę częściej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *